Kudy k nám

automobilem nebo hromadnou dopravou

autem

- od Havlíčkova Brodu pojedete směr Světlá nad Sázavou a za Okrouhlicí doleva směr Lipnice nad Sázavou. V Okrouhlici se opravuje železniční most a je tu jednosměrný provoz řízený semaforem.

- od Humpolce pojedete směr Světlá nad Sázavou a u obce Dolní Město odbočíte doprava na Lipnici nad Sázavou. Jde o pohodlnější a kratší cestu po objížďce z Humpolce přes Budíkov do Kejžlice a dál po hlavní silnici směr Světlá nad Sázavou a u obce Dolní Město odbočíte doprava na Lipnici nad Sázavou. Po objížďce opatrně zejména s autobusem!

-od Humpolce můžete jet také podle hnědých dopravních směrových značek Hrad Lipnice směr Havlíčkův Brod a v obci Věž odbočíte doleva dle značení. Cesta vede poměrně úzkou silnící a je potřeba jet opatrně. Ne zcela vhodné pro autobusy!

- od Světlé nad Sázavou směr Humpolec a u obce Dolní Město odbočit dle dopravního značení doleva do Lipnice nad Sázavou.

- parkování v Lipnici nad Sázavou na náměstí pak cca 200m pěšky.

vlakem a autobusem

Hromadnou dopravou se do Lipnice nad Sázavou nejjednodušeji dostanete autobusem místními spoji přes Havlíčkův Brod nebo přes Světlou nad Sázavou.

sobotu a neděli jezdí nově autobus na lince Světlá nad Sázavou, nádr.- Lipnice nad Sázavou, nám. Odjezdy ze Světlé v 9:50, 13:50 a 17:50 a zpět z Lipnice v 11:50, 15:50
a 16:20. Spoj bude jezdit do 29. 10. 2017

Havlíčkův Brod-Ledeč nad Sázavou

Benetice- Světlá nad Sázavou- Lipnice nad Sázavou

Světlá nad Sázavou - Lipnice nad Sázavou soboty a neděle

Havlíčkův Brod - Dolní Město